KONKURS PLASTYCZNY „DZIELNICOWY, POLICJANT KTÓREMU UFAM”

W listopadzie uczniowie naszej klasy chętnie wzięli udział w konkursie plastycznym o policji, organizowanym przez  Stowarzyszenie „SOS dla Rodziny” i Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. Prace zostały wysłane. Czekamy na wyniki!

J” JAK JAJKO

Dnia 5 października poznaliśmy literę „j” na podstawie wyrazu jajko. Oprócz nauki pisania nowej litery, przygotowaliśmy samodzielnie przysmaki z jajek. Nie zabrakło nam pomysłów! Drugie śniadanie było smaczne, zdrowe i kolorowe.

DZIEŃ KRAJOBRAZU W KLASIE I

Dnia 20 października 2017 roku, uczniowie naszej klasy aktywnie włączyli się w obchody Dnia Krajobrazu. Święto miało na celu uczenie wrażliwości na otaczające nas piękno przyrody oraz kształtowanie postaw proekologicznych. Podczas spaceru po okolicy obserwowaliśmy piękną polską jesień i utrwalaliśmy najpiękniejsze widoki na zdjęciach. Wszyscy w tym dniu chętnie przynieśliśmy aparaty i robiliśmy zdjęcia krajobrazom. Uwielbiamy takie lekcje!

KLASA PIERWSZA

Klasa pierwsza liczy 12 uczniów: 9 dziewcząt i 3 chłopców.

Wychowawcą klasy jest pani Bogusława Mucha.

SAMORZĄD KLASY:

GOSPODARZ: ALICJA CHILMAŃSKA

ZASTĘPCY: ALICJA FRĄCKIEWICZ

SANDRA GRZEŚKOWIAK

Życzę swoim podopiecznym, by uczyli się nie dla szkoły, lecz dla życia”.