Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rogowie

LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

 • WYKORZYSTANIE OTRZYMANYCH ŚRODKÓW PROGRAMU "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI"

 • W grudniu 2021r. nasza szkoła z przyznanych środków w ramach programu Laboratoria przyszłości i zakupiła wyposażenie techniczne podstawowe oraz dodatkowe:

  - stację lutowniczą z gorącym powietrzem

  - statyw Fancier

  - mikroport Synco G1A1 bezprzewodowy system mikrofonowy

  - mikrofon kierunkowy nakamerowy Synco

  - filamenty PLA 1: czerwony, szary, niebieski

  - gimbal ręczny Feiyu Tech G6 Max

  - zestaw: lampa mini boom żuraw oświetleniowy Softbox i żarówka fotograficzna

  - aparat fotograficzny lustrzanka Canon

  - drukarka 3D

  - mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami

  LEGO Education BricQ Motion Essential 

  - LEGO Education Spike Prime

  - roboty edukacyjne mBot2

   

  Zakupione wyposażenie techniczne będzie wykorzystywane do  kształtowania i  rozwijania umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno -komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o  porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym.

  Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni w naszej szkole zajęcia lekcyjne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania w  ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, a także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności. 

  PROGRAM LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

   

  #LaboratoriaPrzyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów! Dowiedz się więcej na www.gov.pl/laboratoria

   

  Nasza szkoła przystąpiła do programu Laboratoria Przyszłości i otrzymała dofinansowanie w kwocie 30000,00 zł na zakup wyposażenia technicznego. 

  Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: