AKTYWNA TABLICA

AKTYWNA TABLICA 2022

Od maja 2022 r. realizowana była kolejna edycja rządowego  programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „Aktywna tablica” na lata 2020-2024. Ze względu na szacowany zakres wyposażenia szkół, zróżnicowane potrzeby uczniów i nauczycieli w zakresie korzystania ze sprzętu, pomocy dydaktycznych i narzędzi do terapii, nastąpiła przebudowa programu w stosunku do poprzedniej edycji programu na lata 2017-2019, m.in. zostały określone inne progi wsparcia finansowego dla szkół, w których kształcą się uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym uczniowie niewidomi oraz uczniowie z niepełnosprawnościami.

Nasza szkoła w ramach tego programu otrzymała wsparcie w wysokości 35000,00zł., przy zaangażowniu wkładu własnego w wysokości 8750,00zł. Środki przeznaczone zostały na zakup:

Smartfloor. Podłoga interaktywna

Akcesoria do podłogi interaktywnej

Pakiet aplikacji do Smartfloor - Rewalidacja z Happy Stones

Monitor komputerowy dotykowy 27''

Komputer stacjonarny

Moc emocji

Moc Emocji PRO. Kompetencje emocjonalno-społeczne. Poziom 2

Eduterapeutica Problemy wychowawcze. Przemoc, emocje, uzależnienia

Logopedia Pakiet GOLD PRO v 4.0

Mikrofon do zestawu Logopedia PRO - pakiet GOLD

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI – Pakiet Ekspert