REZYDIUM RADY RODZICÓW – ROK SZKOLNY 2023/2024

Iwona Świętlicka

Natalia Kiceła

OGŁOSZENIE

Rada Rodziców zwraca się do Państwa z prośbą o DOBROWOLNE wpłaty na rzecz Rady Rodziców (Komitet Rodzicielski) naszej szkoły w sugerowanej kwocie 40 zł na jedno dziecko oraz 30 złotych na kolejne na rok szkolny 2023/2024. Dzięki wpłatom możemy wspierać, nagradzać oraz zachęcać do większej aktywności naszych uczniów, ale również dawać okolicznościowe upominki (np. z okazji Mikołajek, Dnia Dziecka itp.). Każda wpłacona złotówka wróci do naszych dzieci pod różnymi postaciami. Proszę również pamiętać, że nasz budżet nie jest bez granic, stąd prosimy o wsparcie finansowe, abyśmy mogły dofinansować jak największą ilość inicjatyw w bieżącym roku szkolnym. Pieniądze można wpłacać u przedstawicieli Rady Rodziców podczas zebrań lub na konto bankowe:

BANK PKO BP: 14 1020 2821 0000 1102 0133 9878

Za wszystkie wpłaty: DZIĘKUJEMY.